>

Historie a soucasnost nasi firmy - Reklamni sluzby od A do Z

32let Váš partner v reklamě ... (1988 - 2020)
Přejít na obsah

Profil naší společnosti

Naše firma
- BABKA reklamní agentura - byla založena velmi záhy poté, kdy došlo k mírnému uvolnění svobodného podnikání v bývalé ČSSR, dne 24.5.1988.

Od toho okamžiku, již téměř 30
let, poskytujeme našim zákazníkům služby v oblasti reklamy a to jak v tištěné podobě, tak i digitální nebo audiovizuální. Jako ucelenou součást služeb nabízíme i velkoplošné reklamy, www stránky a aplikace, reklamní fotografie, reklamní předměty, tiskoviny a jiné doplňkové služby.
Samozřejmostí je odborné poradenství ve všech zmíněních oblastech.

Náš tým, složený ze specialistů ve svém oboru, Vám zajistí maximální kvalitu produktů a individuální přístup ke každé zakázce pro Vaši maximální spokojenost. Příjemné prostředí, kde Vás rádi uvítáme a milý přístup našeho kvalifikovaného týmu, je pro nás samozřejmostí. V jednom jediném objektu máme špičkové technické vybavení, které více než 28
let stále inovujeme tak, aby vždy bylo „soudobé“ a naprosto prvotřídní. Díky tomu plníme našim zákazníkům jejich přání a představy v co nejkratším možném čase a nejvyšší možné kvalitě. Jistě Vás mile překvapíme i naší flexibilitou, na které si zakládáme, jako na nedílné součásti naší práce.

DTP studio je vybaveno kromě stanic pro práci v grafických aplikacích a programování, také speciálními softwary. Pro audiovizuální reklamy máme zcela novou snímací techniku i pracoviště pro zpracování záznamů a převod do prezentačních aplikací.

Kvalitní tisk Vám zajistí naši specialisté na několika tiskových mediích s různými možnostmi výstupů i nákladů.

Foto-studio, kde vznikají nejen prezentační a reklamní fotografie, ale i fotografie umělecké se speciálními efekty
, je vybaveno fotoaparáty s vysokým datovým rozlišením pro použití i k velkoplošným instalacím reklamních fotografií či jiných prezentačních celků.

Jedním z nejdůležitějších faktorů dobře vyrobené zakázky je pro nás osobní jednání s Vámi.

V našem oboru je individuální přístup naprosto nezbytný a proto Vás rádi přivítáme v našem milém, profesionálním prostředí popřípadě přijedeme za Vámi. Telefonická domluva schůzek je pochopitelně možná a my Vás rádi uslyšíme na tel. 602 416 385 .Stanislav Babka
jednate
l  

Návrat na obsah